Rafting na Slovensku

Hotel Permon - Podbanské

Hotel Permon - Podbanské
Viac fotiek ...

Lokalita
Podbanské
Kapacita
266
Telefón
+421 914 33 00 33
Email
rezervacie@hotelpermon.sk
Web
www.hotelpermon.sk/

Ubytovanie

Cíťte sa tu ako doma. Alebo ešte lepšie. V Grand hoteli Permon **** sa nachádza 128 pohodlne zariadených izieb – jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných, 9 priestranných apartmánov. Všetky izby s kúpelňou, WC, TV / LCD, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom s chladničkou Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort. Z izieb Superior sa budete pozerať na Nízke Tatry, izby Superior Kriváň sú s výhľadom na Kriváň, v izbách Deluxe Kriváň si vychutnáte atraktívny dizajn a tiež výhľad na majestátny tatranský štít. Súčasťou apartmánov je hydromasážna vaňa.

Celková kapacita hotela je 266 pevných lôžok s možnosťou 60 prísteliek.

Okolie a aktivity

Čistá príroda v okolí hotela ponúka návštevníkom unikátne možnosti trávenia voľného času po celý rok. Na jar, v lete a na jeseň čakajú na mladých i skôr narodených turistické chodníky, cyklotrasy či adrenalínové športy. *Belá, najčistejšia rieka na Slovensku, láka vodákov a ponúka ako jediná na našom území rafting na divokej vode. V zime, keď snehové vločky ako ľahučká perina pokryjú zem aj stromy, nájdete v okolí hotela prvotriedne bežecké trate a v tesnej blízkosti vás privíta lyžiarske stredisko Podbanské. Vďaka menej náročným svahom sú tu ideálne podmienky pre všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi tu nájdu svoj rodinný lyžiarsky raj. Príďte a zažite romantiku, ktorá vám rozbúcha srdce.

*Voda v Belej je aj v lete iskrivo ľadová a taká čistá a priezračná, ako srdce dievčiny, ktorá sa nechcela vydať za iného. Hovorí sa, že ak sa v Belej umyjete alebo sa z nej napijete, získate srdce svojho vyvoleného a budete šťastní a milovaní.

Po celodennej túre či inom športovom vyžití sa potrebujete uvoľniť a zabaviť. Grand hotel Permon**** disponuje novou kolkárňou i vonkajšími tenisovými kurtami. Môžete si zahrať biliard a šípky, čaká na Vás moderne vybavené fitness centrum. Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, rozmanitými kúpeľmi a zábalmi. A čo poviete na plávanie v hotelovom bazéne s dĺžkou 25 m so zrkadlovým odrazom Kriváňa na hladine? Magický zážitok, presvedčte sa sami…

Fotogaléria ubytovania

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Ubytovanie v okolí

Vzdialenosti sú uvedené vzdušnou čiarou

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Použitie textov a fotografií iba so súhlasom prevádzkovateľa tohto webu

Website Template Design by Derby Web Design