Rafting na Slovensku

Penzión Tempo Tatry

Penzión Tempo Tatry
Viac fotiek ...

Lokalita
Pribylina
Kapacita
36+6
Telefón
+421 905 400 247
Email
mbolvansky@yahoo.com
Web
penzion.tempotatry.sk

Ubytovanie

Vyžadujete vysoký štandard, ale hotel je pre Vás neosobný a preplnený?

Chcete si oddýchnuť v lone prírody, ale cítiť sa pri tom príjemne ako doma?

Ponúkame Vám ubytovanie na súkromí v dvoch objektoch, ktoré spĺňajú vysoké požiadavky na kvalitné domácke prostredie. Prezrite si fotografie v galérii, prosím.

Úplne nový penzión, ktorý bol špeciálne navrhnutý pre ubytovanie na súkromí, pozostáva zo 4 apartmánov a ďalších 2 izieb. Všetky izby v penzióne sú dvojposteľové a samozrejmosťou je vlastné sociálne zariadenie. Oddych Vám spríjemní aj TV a chladnička priamo na každej izbe. Unikátny výhľad z jeho okien na Západné Tatry Vám vyrazí dych.

Zrekonštruovaný rodinný dom, ktorý už mnohí naši klienti poznajú, poskytuje jeden podkrovný apartmán s dvomi trojposteľovými izbami a dvomi dvojposteľovými izbami, ktorý je vhodný pre viacpočetné rodiny. Na prízemí sú pre Vás pripravené ďalšie tri luxusne a štýlovo vybavené dvojposteľové izby. Vysoký štandard vybavenia – vlastné WC, sprchu, TV, chladničku – spĺňajú aj tieto izby.

Využite reštauračné služby poskytované našim penziónom alebo sa oblúžte sami v dvoch kompletne vybavených kuchyniach, ktoré zároveň slúžia ako jedálne. Zároveň tu môžete stráviť spoločný čas s rodinou pri spoločenských hrách, knihách, elektronických šípkach a ďalších kratochvíľach.

Parkovanie pre 12 osobných automobilov je v objekte.

Okolie a aktivity

V ponuke je aj krytá letná terasa, záhradný gril s posedením, sauna pre 8 osôb a vírivá masážna vaňa (Jakuzza) pre 6 osôb. Možnosť polpenzie.

Veríme, že práve naša príroda a chuť stráviť niekoľko príjemných chvíľ v prostredí s čistým a čerstvým vzduchom, v prostredí obklopenom vrcholkami Západných a Vysokých Tatier, v prostredí s nádhernými možnosťami pre letnú i zimnú turistiku, šport a oddych uprostred Liptovskej Kotliny, Vás priviedli na stránky penziónu Tempo Tatry.

Fotogaléria ubytovania

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Ubytovanie v okolí

Vzdialenosti sú uvedené vzdušnou čiarou

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Použitie textov a fotografií iba so súhlasom prevádzkovateľa tohto webu

Website Template Design by Derby Web Design