Rafting na Slovensku

Penzión Nebeski - Podbanské

Penzión Nebeski - Podbanské
Viac fotiek ...

Lokalita
Podbanské
Kapacita
10+10
Telefón
+421 911 646 589
Email
nebeski@nebeski.sk
Web
www.nebeski.sk

Ubytovanie

Apartmán Jar

Súhvezdie Pastiera tvorí súčasť nočnej Severnej oblohy v čase od marca do júna. Rovnako ako ročné obdobie, ktoré reprezentuje, pôsobí apartmán omladzujúco, žiari a preberá k životu. Charakterizujú ho jasné farebné palety, svetlé dreviny a tkaniny pastelových farieb.

Apartmán Leto

Súhvezdie Rys kraľuje na nočnej oblohe v čase od júna do septembra. Apartmán Leto pôsobí posilňujúco, priateľsky a jeho izby sú plné príjemných spomienok a letnej romantiky. Celkový dojem tu umocňujú organické farebné palety a nečakané kombinácie interiérových prvkov.

Apartmán Tichá Jeseň

Čas od septembra do decembra je doba, keď na oblohe kraľuje súhvezdie Veľkej Medvedice. Sýte farby, bohatstvo a výnimočnosť interiérových prvkov sú oslavou života v jeho plnosti. Svoje tu nájde každý, kto hľadá pôžitok, bohatstvo a chce byť rozmaznávaný.

Apartmán Kôprová Jeseň

Od septembra do decembra sa po Severnej oblohe popri Veľkej Medvedici preháňa aj jej hviezdna ratolesť – Malý Medveď. Atmosféra interéru je oslavou pokojnej hravosti prírody v období babieho leta. V jeho objatí cítiť istotu a priateľstvo. Je miestom hry pre malých i veľkých.

Apartmán Zima

Súhvezdie Draka sa preháňa po Severnej oblohe od decembra do februára a v Penzióne Nebeski ho reprezentuje apartmán Zima. Jeho elegantné, vznešené, jemné a upokojujúce farebné harmónie inšpirujú fantáziu, uspávajú a prebúdzajú sny. Čarovné biele páperie tu zohrieva dych Nebeského Draka.

Okolie

V blízkom okolí penziónu Nebeski si na svoje prídu priaznivci turistiky, bicyklovania, futbalu a iných loptových hier, lovu rýb, hubárčenia, raftovania, v zime zase korčuľovania, zjazdového i bežeckého lyžovania, ako aj ski-alpinizmu. Na svahu vzdialenom cca 50m od penziónu Nebeski, sú našim hosťom k dispozícii 3 lyžiarske vleky, rovnako ako 2 požičovne lyží. Okolité doliny – Tichá, Kôprová, Račkova, Bystrá, Kamenistá – sú vhodné na dlhšie nenáročné prechádzky, či už pešo (aj s detským kočíkom!), na bicykli a v zime na bežkách. Radi vám poradíme vhodnú trasu, zapožičiame horské bicykle, či vybavenie na romantický piknik.

A ak by ste dostali chuť na vlastný kotlíkový guľáš, či opekanie na otvorenom ohnisku? Naši priatelia v blízkej reštaurácii MaMi Na a krčmičke Sviští brloh vám to radi umožnia a pomôžu nielen dobrou radou, ale i čerstvo čapovaným pivkom. Koliba Permoník – vzdialená len slabých 50m – vás milo prekvapí širokým výberom slovenských tradičných jedál.

Fotogaléria ubytovania

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Ubytovanie v okolí

Vzdialenosti sú uvedené vzdušnou čiarou

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Použitie textov a fotografií iba so súhlasom prevádzkovateľa tohto webu

Website Template Design by Derby Web Design