Rafting in Slovakia

Hotel Permon - Podbanské

Hotel Permon - Podbanské
More photos ...

Location
Podbanské
Vacancy
266
Phone
+421 914 33 00 33
Email
rezervacie@hotelpermon.sk
Web
www.hotelpermon.sk/

Ubytovanie

Cíťte sa tu ako doma. Alebo ešte lepšie. V Grand hoteli Permon **** sa nachádza 128 pohodlne zariadených izieb – jednolôžkových, dvojlôžkových, rodinných, 9 priestranných apartmánov. Všetky izby s kúpelňou, WC, TV / LCD, rádiom, telefónom, trezorom a minibarom s chladničkou Vám zabezpečia nerušený pobyt a komfort. Z izieb Superior sa budete pozerať na Nízke Tatry, izby Superior Kriváň sú s výhľadom na Kriváň, v izbách Deluxe Kriváň si vychutnáte atraktívny dizajn a tiež výhľad na majestátny tatranský štít. Súčasťou apartmánov je hydromasážna vaňa.

Celková kapacita hotela je 266 pevných lôžok s možnosťou 60 prísteliek.

Okolie a aktivity

Čistá príroda v okolí hotela ponúka návštevníkom unikátne možnosti trávenia voľného času po celý rok. Na jar, v lete a na jeseň čakajú na mladých i skôr narodených turistické chodníky, cyklotrasy či adrenalínové športy. *Belá, najčistejšia rieka na Slovensku, láka vodákov a ponúka ako jediná na našom území rafting na divokej vode. V zime, keď snehové vločky ako ľahučká perina pokryjú zem aj stromy, nájdete v okolí hotela prvotriedne bežecké trate a v tesnej blízkosti vás privíta lyžiarske stredisko Podbanské. Vďaka menej náročným svahom sú tu ideálne podmienky pre všetky vekové kategórie. Rodiny s deťmi tu nájdu svoj rodinný lyžiarsky raj. Príďte a zažite romantiku, ktorá vám rozbúcha srdce.

*Voda v Belej je aj v lete iskrivo ľadová a taká čistá a priezračná, ako srdce dievčiny, ktorá sa nechcela vydať za iného. Hovorí sa, že ak sa v Belej umyjete alebo sa z nej napijete, získate srdce svojho vyvoleného a budete šťastní a milovaní.

Po celodennej túre či inom športovom vyžití sa potrebujete uvoľniť a zabaviť. Grand hotel Permon**** disponuje novou kolkárňou i vonkajšími tenisovými kurtami. Môžete si zahrať biliard a šípky, čaká na Vás moderne vybavené fitness centrum. Nechajte sa rozmaznať príjemnými masážami, rozmanitými kúpeľmi a zábalmi. A čo poviete na plávanie v hotelovom bazéne s dĺžkou 25 m so zrkadlovým odrazom Kriváňa na hladine? Magický zážitok, presvedčte sa sami…

Gallery of accommodation

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

accommodation

Distances those listed as the crow flies

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Using of texts and photos is allowed only with agreement of site administrator

Website Template Design by Derby Web Design