Rafting na Slovensku

Grand Castle Liptovský Hrádok

Grand Castle Liptovský Hrádok
Viac fotiek ...

Lokalita
Liptovský Hrádok
Kapacita
45
Telefón
+421 915 812 900
Email
reservations@grandcastle.sk
Web
www.grandcastle.sk

Ubytovanie

Hotel GrandCastle ponúka v tichom prostredí ubytovanie v 15 komnatách (kategórie premium a superior). Okrem toho ponúkame aj 4 priestranné luxusné apartmány, v ktorých sa budete cítiť ako králi. Celková ubytovacia kapacita hotela je 45 osôb.

PREMIUM

V kategórii Premium sú jedno a dvojlôžkové izby (28 – 47 m2) s vlastnou kúpeľňou, zariadené štýlovým nábytkom, vybavené LCD televízorom s viac ako 200 TV stanicami. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai a sú zahrnuté v cene ubytovania. V priestoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet. Sušič na vlasy je v kúpeľni, varná kanvica je na požiadanie. Hotelové Wellness & Spa je len pre hotelových hostí za príplatok 10 € / 60 min. / osoba.

Celkový počet izieb typu Premium: 7

Cena pre 1 osobu od 86 € / noc
Cena pre 2 osoby od 103 € / noc

SUPERIOR

V kategórii Superior sú romantické dvojlôžkové izby (37 – 53 m2) s vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, vaňa alebo vaňa “na nožičkách”, sušič na vlasy, župan a papučky), ktoré sú zariadené starožitným nábytkom v štýle empír, secesia a biedermayer a vybavené LCD televízorom s viac ako 200 TV stanicami. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai a sú zahrnuté v cene ubytovania. Hotelové Wellness & Spa je tiež zahrnuté v cene ubytovania. V priestoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet. Varná kanvica je na požiadanie k dispozícii.

Celkový počet izieb typu superior: 8

Vychutnajte si výnimočnú noc napríklad v Ónyxovej komnate s romantickým nádychom a dívajte sa na ohník v ónyxovom krbe. Doprajte vašim zmyslom relaxovať vo vani „na nožičkách“.

Cena pre 1 osobu od 106 € / noc
Cena pre 2 osoby od 146 € / noc

APARTMENT

V kategórii Apartment sú priestrané izby zariadené dobovým nábytkom v štýle empír, secesia a biedermayer. V izbách je LCD televízor s viac ako 200 TV stanicami, varná kanvica. V kúpeľni je vaňa alebo vaňa „na nožičkách“, sušič na vlasy, župan a papučky. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai (alebo prinesieme raňajky na požiadanie hostí na izbu) a sú zahrnuté v cene ubytovania. Hotelové Wellness & Spa je tiež zahrnuté v cene ubytovania.V pri­estoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet.

Celkový počet apartmánov: 4

Klenbový apartmán (78 m2)

Klenbový apartmán ponúka príjemný oddych pod stredovekými kamennými klenbami, ktoré vás vtiahnu do čias minulých, až rozprávkových. Atmosféru dopĺňa štýlová kúpeľňa s vaňou na „nožičkách“. Súčasťou apartmánu je aj malá kuchynka.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Kráľovský apartmán (65 m2)

je jediná moderne zariadená komnata s luxusným mramorovým krbom a barom, vlastnou terasou a so samostatným vstupom. Nechajte sa hýčkať pohľadom na ruiny gotického hradu priamo z vašej postele.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Apartmán Magdalena Zai (93 m2)

V bastióne nazvanom podľa grófky Magdaleny Zai, ktorá dala v roku 1601 postaviť kaštieľ, je apartmán s tromi miestnosťami a kúpelňou s vaňou „na nožičkách“. Vstupná miestnosť má ukrytú kuchynku, nasleduje hudobný salónik a rozľahlá spáľňa s klenbami a dobovými kachlami. V apartmáne je plazmový televízor s veľkou obrazovkou a wifi pripojenie na internet. Tento apartmán poskytuje dokonalé súkromie.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Šándorfyho apartmán (112 m2)

V bastióne grófa Sándorfyho sa nachádza grandiózna izba s klenbami a obrovskou posteľou. Izba je vybavená plazmovým televízorom s veľkou obrazovkou a wifi pripojením na internet. V kúpeľni je veľká vaňa a k izbe prináleží aj vonkajšia terasa.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Okolie a aktivity

Svadby

Romantické prostredie Hradu a Kaštieľa v Liptovskom Hrádku je ako stvorené pre svadobné obrady a svadby. Za pekného počasia je svadobčanom k dispozícii nádvorie a nádherný park. Usporiadaním obradu však možnosti využitia rozprávkového prostredia zďaleka nekončia. Svadobná hostina a zábava sa môže konať v rôznych priestoroch – Dining room, Ballroom, v Reštaurácii Magdalena Zai alebo priamo na nádvorí Hradu a Kaštieľa. Hostia sa môžu kedykoľvek osviežiť prechádzkou po parku.

Konferencie a eventy

Hrad a Kaštieľ GrandCastle sa nachádza v Liptovskom Hrádku a je ideálnym miestom na organizovanie pracovných, spoločenských či súkromných podujatí. Ponúkame možnosť zorganizovať konferencie v priestoroch 400-ročného zrekonštruovaného kaštieľa, ktoré sú zariadené tak, aby poskytovali celkový vysoký komfort moderných požiadaviek a zároveň si zachovávajú svoj historický vzhľad.

V GrandCastle sú 3 atypické spoločenské miestnosti, ktoré sú vhodné na organizovanie firemných akcií, menších konferencií, team-buildingových aktivít, či aukcií a výstav.

Bar & reštaurácia

Príjemné prostredie v hradnej reštaurácii Magdalena Zai a v priľahlom salóniku – s ponukou skvelých vín z hradnej pivnice – vytvára ideálne miesto pre spoločenské stretnutia či rokovania, kde si môžete naplno vychutnať svieže kulinárske umenie šéfkuchára, prípadne si posedieť v blízkosti krbu. Počas letnej sezóny ponúkame príjemné posedenie na terase. Reštaurácia má kapacitu až pre 60 hostí.

Fotogaléria ubytovania

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Ubytovanie v okolí

Hotel Smrek Hotel Smrek
1.3 km
Privát Eva Privát Eva
2.1 km

Vzdialenosti sú uvedené vzdušnou čiarou

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Použitie textov a fotografií iba so súhlasom prevádzkovateľa tohto webu

Website Template Design by Derby Web Design