Rafting na Slovensku

Hotel Smrek

Hotel Smrek
Viac fotiek ...

Lokalita
Liptovský Hrádok
Kapacita
55
Telefón
+421 44 5222 572
Email
recepcia@smrek.sk
Web
www.smrek.sk

Ubytovanie

Hotel Smrek ponúka ubytovanie v štandardne zariadených izbách rozdelených na hotelovú a turistickú časť. Celková kapacita hotelovej časti je 55 miest vrátane prísteliek.

Hotelová časť ponúka ubytovanie v 9/1 lôžkových izbách, 6/2 lôžkových izbách, 6/ apartmánoch. Všetky izby sú vybavené kompletným sociálnym zariadením, TV/SAT, rádiom, telefónom. Izby typu apartmánov sú okrem toho vybavené chladničkou. V priestoroch kaviarne, reštaurácie i recepcie je WIFI zóna. Táto služba je pre hotelových hostí grátis..Recepcia hotela je otvorená nonstop. Radi Vám poskytneme informácie, ako stráviť príjemne a zaujímavo Váš pobyt v našom hoteli – zabezpečíme Vám rôzne skupinové výlety, raftingy, sprievodcovské služby, lyžiarskych inštruktorov , rezervovanie vstupeniek na rôzne kultúrne podujatia a spoločenské akcie. Ubytovaní hostia majú k dispozícii bezplatné parkovisko. Platobné karty: VISA, VISA ELECTRON, MAESTRO, AMERICAN EXPRES.

Okolie a aktivity

Geopriestor, v ktorom sa hotel nachádza, Vám dokáže ponúknuť široký záber všetkých atrakcií, ktoré región ponúka. Výhodné situovanie hotela umožní rýchly prístup ku všetkým zaujímavostiam okolia (Liptovským Hrádkom prechádza severný diaľničný ťah a je na hlavnej železničnej trati Bratislava – Košice).

V letnej sezóne Vám okolie ponúka možnosť cyklistiky, turistiky, splavovania, návštevu Aquaparkov Tatralandia, Thermal Park Bešeňová, Termálne kúpalisko Sorea v Liptovskom Jáne, návštevu jaskýň Demänovská jaskyne, Važecká jaskyňa, Stanišovská jaskyňa a múzeí – jedinečné Ovčiarske múzeum, Múzeum liptovskej dediny v Pribyline…

Zimná sezóna ponúka viacero možností zalyžovať si, snowboardovať v okolitých lyžiarskych strediskách Jasná, Chopok, Javorovica, Žiar, Vyšná Boca, ktoré sú z tohto miesta ľahko dostupné.

Pre skupiny zabezpečíme na požiadanie živú hudbu.

Akcie

Keďže v našom okolí je mnoho kvalitných lyžiarskych stredísk, možno by milovníci adrenalínu uvítali aj takúto formu relaxu. Pobyty by sa realizovali od marca tohto roku, a v závislosti od počasia by bolo možné využiť ich na lyžovačku, alebo iné športové a rekreačné aktivity v prírode.

Jedná sa o pobyt, ktorý zahŕňa:
Ubytovanie v ** hoteli blízko lyžiarskych stredísk Javorovica (8 km), Jasna – Nízke Tatry (25 km) už od 19,00 € /osoba s polpenziou. Vhodné pre väčšie skupiny. V hoteli sa nachádza reštaurácia, kaviareň s barom, spoločenská miestnosť. Vieme zabezpečiť požičanie zimného výstroja so zľavou 15%, úschova lyží priamo v zimnom stredisku (bezplatne) – pokiaľ by sa jednalo o lyžiarov.
Pri skupinách s počtom osôb 15 a viac jedna osoba grátis.

Fotogaléria ubytovania

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Ubytovanie v okolí

Privát Eva Privát Eva
3.3 km

Vzdialenosti sú uvedené vzdušnou čiarou

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Použitie textov a fotografií iba so súhlasom prevádzkovateľa tohto webu

Website Template Design by Derby Web Design