Rafting in Slovakia

Grand Castle Liptovský Hrádok

Grand Castle Liptovský Hrádok
More photos ...

Location
Liptovský Hrádok
Vacancy
45
Phone
+421 915 812 900
Email
reservations@grandcastle.sk
Web
www.grandcastle.sk

Ubytovanie

Hotel GrandCastle ponúka v tichom prostredí ubytovanie v 15 komnatách (kategórie premium a superior). Okrem toho ponúkame aj 4 priestranné luxusné apartmány, v ktorých sa budete cítiť ako králi. Celková ubytovacia kapacita hotela je 45 osôb.

PREMIUM

V kategórii Premium sú jedno a dvojlôžkové izby (28 – 47 m2) s vlastnou kúpeľňou, zariadené štýlovým nábytkom, vybavené LCD televízorom s viac ako 200 TV stanicami. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai a sú zahrnuté v cene ubytovania. V priestoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet. Sušič na vlasy je v kúpeľni, varná kanvica je na požiadanie. Hotelové Wellness & Spa je len pre hotelových hostí za príplatok 10 € / 60 min. / osoba.

Celkový počet izieb typu Premium: 7

Cena pre 1 osobu od 86 € / noc
Cena pre 2 osoby od 103 € / noc

SUPERIOR

V kategórii Superior sú romantické dvojlôžkové izby (37 – 53 m2) s vlastnou kúpeľňou (sprchový kút, vaňa alebo vaňa “na nožičkách”, sušič na vlasy, župan a papučky), ktoré sú zariadené starožitným nábytkom v štýle empír, secesia a biedermayer a vybavené LCD televízorom s viac ako 200 TV stanicami. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai a sú zahrnuté v cene ubytovania. Hotelové Wellness & Spa je tiež zahrnuté v cene ubytovania. V priestoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet. Varná kanvica je na požiadanie k dispozícii.

Celkový počet izieb typu superior: 8

Vychutnajte si výnimočnú noc napríklad v Ónyxovej komnate s romantickým nádychom a dívajte sa na ohník v ónyxovom krbe. Doprajte vašim zmyslom relaxovať vo vani „na nožičkách“.

Cena pre 1 osobu od 106 € / noc
Cena pre 2 osoby od 146 € / noc

APARTMENT

V kategórii Apartment sú priestrané izby zariadené dobovým nábytkom v štýle empír, secesia a biedermayer. V izbách je LCD televízor s viac ako 200 TV stanicami, varná kanvica. V kúpeľni je vaňa alebo vaňa „na nožičkách“, sušič na vlasy, župan a papučky. Raňajky sú podávané formou bufetových stolov v hotelovej reštaurácii Magdalena Zai (alebo prinesieme raňajky na požiadanie hostí na izbu) a sú zahrnuté v cene ubytovania. Hotelové Wellness & Spa je tiež zahrnuté v cene ubytovania.V pri­estoroch hradu a kaštieľa je wifi pripojenie na internet.

Celkový počet apartmánov: 4

Klenbový apartmán (78 m2)

Klenbový apartmán ponúka príjemný oddych pod stredovekými kamennými klenbami, ktoré vás vtiahnu do čias minulých, až rozprávkových. Atmosféru dopĺňa štýlová kúpeľňa s vaňou na „nožičkách“. Súčasťou apartmánu je aj malá kuchynka.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Kráľovský apartmán (65 m2)

je jediná moderne zariadená komnata s luxusným mramorovým krbom a barom, vlastnou terasou a so samostatným vstupom. Nechajte sa hýčkať pohľadom na ruiny gotického hradu priamo z vašej postele.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Apartmán Magdalena Zai (93 m2)

V bastióne nazvanom podľa grófky Magdaleny Zai, ktorá dala v roku 1601 postaviť kaštieľ, je apartmán s tromi miestnosťami a kúpelňou s vaňou „na nožičkách“. Vstupná miestnosť má ukrytú kuchynku, nasleduje hudobný salónik a rozľahlá spáľňa s klenbami a dobovými kachlami. V apartmáne je plazmový televízor s veľkou obrazovkou a wifi pripojenie na internet. Tento apartmán poskytuje dokonalé súkromie.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Šándorfyho apartmán (112 m2)

V bastióne grófa Sándorfyho sa nachádza grandiózna izba s klenbami a obrovskou posteľou. Izba je vybavená plazmovým televízorom s veľkou obrazovkou a wifi pripojením na internet. V kúpeľni je veľká vaňa a k izbe prináleží aj vonkajšia terasa.

Cena pre 1 osobu od 139 € / noc
Cena pre 2 osoby od 156 € / noc

Okolie a aktivity

Svadby

Romantické prostredie Hradu a Kaštieľa v Liptovskom Hrádku je ako stvorené pre svadobné obrady a svadby. Za pekného počasia je svadobčanom k dispozícii nádvorie a nádherný park. Usporiadaním obradu však možnosti využitia rozprávkového prostredia zďaleka nekončia. Svadobná hostina a zábava sa môže konať v rôznych priestoroch – Dining room, Ballroom, v Reštaurácii Magdalena Zai alebo priamo na nádvorí Hradu a Kaštieľa. Hostia sa môžu kedykoľvek osviežiť prechádzkou po parku.

Konferencie a eventy

Hrad a Kaštieľ GrandCastle sa nachádza v Liptovskom Hrádku a je ideálnym miestom na organizovanie pracovných, spoločenských či súkromných podujatí. Ponúkame možnosť zorganizovať konferencie v priestoroch 400-ročného zrekonštruovaného kaštieľa, ktoré sú zariadené tak, aby poskytovali celkový vysoký komfort moderných požiadaviek a zároveň si zachovávajú svoj historický vzhľad.

V GrandCastle sú 3 atypické spoločenské miestnosti, ktoré sú vhodné na organizovanie firemných akcií, menších konferencií, team-buildingových aktivít, či aukcií a výstav.

Bar & reštaurácia

Príjemné prostredie v hradnej reštaurácii Magdalena Zai a v priľahlom salóniku – s ponukou skvelých vín z hradnej pivnice – vytvára ideálne miesto pre spoločenské stretnutia či rokovania, kde si môžete naplno vychutnať svieže kulinárske umenie šéfkuchára, prípadne si posedieť v blízkosti krbu. Počas letnej sezóny ponúkame príjemné posedenie na terase. Reštaurácia má kapacitu až pre 60 hostí.

Gallery of accommodation

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

accommodation

Hotel Smrek Hotel Smrek
1.3 km
Privát Eva Privát Eva
2.1 km

Distances those listed as the crow flies

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Using of texts and photos is allowed only with agreement of site administrator

Website Template Design by Derby Web Design