Rafting na Slovensku

Squash Liptov

Squash Liptov
Viac fotiek ...

Lokalita
Liptovský Mikuláš
Kapacita
18
Telefón
044 / 562 00 53
Email
info@squash-liptov.sk
Web
www.squash-liptov.sk

Ubytovanie

Penzión SQUASH Liptov Vám ponúka ubytovanie v štýlovo zariadených izbách s celkovou kapacitou 18 lôžok (5 x dvojpostelová izba, 2 x apartmán s vlastnou kuchynkou). Samozrejmosťou na každej izbe je televízny prijímač a internetová prípojka. Ku každej izbe je k dispozícií samostatné WC a sprcha.

Okolie a aktivity

K službám poskytovaným v našom centre patrí aj možnosť občerstvenia v dennom bare s posedením s výhľadom na squashové kurty. Samozrejmosťou je požičovňa a predaj športových potrieb (squash, stolný tenis), rezervácie kurtov, stolnotenisových stolov a ubytovania.

Squash je jedným z najdynamickejšie sa rozširujúcich športov posledných rokov na Slovensku. Je to rýchla hra, v ktorej vynaložíte podstatne viac námahy, než pri iných športoch. Hráči všetkých úrovní výkonnosti si ju pochvaľujú pre to, že si vyžaduje rýchly pohyb, postreh, obratnosť a taktiku. Squash si radi zahrajú mladší aj starší, ženy aj muži. Priaznivci SQUASHu ho obľubujú aj preto, že sa pri ňom dokážu dokonale odreagovať od svojích každodenných starostí.

Fotogaléria ubytovania

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Ubytovanie v okolí

Vzdialenosti sú uvedené vzdušnou čiarou

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Použitie textov a fotografií iba so súhlasom prevádzkovateľa tohto webu

Website Template Design by Derby Web Design