Rafting na Slovensku

Penzión Jordán

Penzión Jordán
Viac fotiek ...

Lokalita
Vrútky
Kapacita
25
Telefón
+421 907 836 758
Email
info@penzionjordan.sk
Web
www.penzionjordan.sk

Ubytovanie

Ubytovacia kapacita penziónu je až dvadsaťpäť lôžok v dvoj- a trojlôžkových izbách.

Každá izba má kompletné vybavenie vrátane samostatného sociálneho zariadenia, televízneho prijímača so satelitným príjmom. Zariadenie penziónu je nové.

Okolie a aktivity

Penzión Jordán sa nachádza v malebnom prostredí Turčianskej kotliny na rozhraní miest Martina a Vrútok, na Priekopskej ulici. Z jeho okien vidieť končiare Malej i Vežkej Fatry.

Mesto Martin a okolie ponúka bohatstvo prírodných podmienok pre šport, turistiku a cestovný ruch. Kúpaliská, kryté plavárne, lyžiarske strediská, zariadenia letnej a zimnej rekreácie, športové areály to všetko majú k dispozícií návštevníci regiónu.

Snehové podmienky v lyžiarskych strediskách Martinské hole, Jasenská dolina, Valčianska dolina sú výborné od novembra do marca, preto sú navštevované lyžiarmi nielen zo Slovenska, ale aj z okolitých štátov. Martinské hole patria k vyhľadávaným strediskám zimných športov. Mesto Martin má záujem o ich ďalší rozvoj s vybudovaním nových hotelov, zjazdoviek a kabínkovej lanovky, tak aby na území mesta vyrástol komplex strediska cestovného ruchu.

Poloha Martina v prekrásnom prostredí Vežkej a Malej Fatry vytvára už oddávna výborné podmienky pre letnú a zimnú turistiku a v súčasnej dobe aj pre cykloturistiku. Medzi známe turistické lokality patrí Jasenská dolina, Belianska dolina, Kantorská dolina, Blatnická dolina, Necpalská dolina, Gaderská dolina, Turčianska Štiavnička, Šútovo, Trusalová

Múzeá a pamiatky, inštitúcie

  • Slovenské národné múzeum v Martine
  • Múzeum Andreja Kmeťa
  • Dom Martina Benku
  • Múzeum slovenskej dediny Martin
  • Národný cintorín v Martine
  • Slovenská národná knižnica v Martine
  • Slovenské komorné divadlo Martin

Fotogaléria ubytovania

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Použitie textov a fotografií iba so súhlasom prevádzkovateľa tohto webu

Website Template Design by Derby Web Design