Rafting in Slovakia

Horský Hotel Plichta

Horský Hotel Plichta
More photos ...

Location
Párnica
Vacancy
35
Phone
+421 905 732 745
Email
hotel@hotelplichta.sk
Web
www.hotelplichta.sk

Ubytovanie

K dispozícii je aj vonkajší krb, rošt, ohnisko, kde si naši hostia môžu krátiť letné a jesenné večery opekaním klobásky, hydiny, či prasiatka, ktoré na žiadosť klienta zabezpečíme.

Naše služby poskytujeme v srdečnej rodinnej atmosfére, ktorá nemá nič spoločné s neosobným prístupom personálu niektorých hotelov.

V súčasnosti poskytujeme ubytovanie v 12 izbách. Je možnosť ubytovania 24 osôb po 2 v izbe alebo až 35 osôb po 3–4 v izbe. Izby sú vybavené sprchovacím kútom, WC a farebným TV so satelitným príjmom.

Okolie a aktivity

Horský Hotel Plichta sa nachádza v krásnom prostredí chránenej krajinnej oblasti Malá Fatra. Pri vstupe do doliny očarí návštevníka pohľad na Rozsutec s priľahlými vrchmi, a priamo s pred hotela sa môžete kochať pohľadom na Šíp.

V letnom období si môžu naši hostia posedieť na terase, samozrejme s možnosťou konzumácie jedál z našej reštaurácie, alebo odpočívať v tieni drevených altánkov poblíž hotela.

Nová reštaurácia a salónik

Reštaurácia bola otvorená 17.12.2004 s ka­pacitou 60 miest. Súčasťou reštaurácie je aj oddelený salónik s kapacitou 20 miest. Novootvorená reštaurácia s barom je nadštandartne zariadená a ponúka návštevníkom štýlové posedenie pri chutnom jedle, ktoré ocenia aj najnáročnejší kulinári.

V týchto priestoroch poskytujeme aj „party servis“ (poriadanie recepcií, svadieb, firemných večierkov a podobne). V prípade Vášho záujmu nás prosím kontaktujte minimálne 2 týždne dopredu, aby sme mohli zariadiť všetko potrebné k Vašej spokojnosti.

Liečebné pobyty

1× mesačne máme hotel rezervovaný pre víkendové liečebno-relaxačné pobyty vedené známym akupresuristom A. Jašicom.

Blízke okolie

Priamo v blízkosti nášho horského hotela sa návštevníkom ponúka naozajstná rybačka v rieke Orava a pre menej náročných pohľad na stovku živých pstruhov v našom rybníku.

Pre milovníkov dobrodružstva je možné zabezpečiť lov lesnej zveri v drsných, ale nádherných lesoch celej Oravy.

A pre trpezlivých lovcov, ktorý namiesto loveckej pušky uprednostnujú fotoaparát, ponúkame príležitosť pozorovať lesnú zver priamo z okna hotelovej izby. Vysoká zver, diviak, rys či medveď nie sú vzácnosťou.

Malebné drevenice, salaše, pastieri, stáda oviec, hlboké lesy s výskytom medveďa – to sú symboly Oravy – drsného vrchárskeho kúta na severe Slovenska.

Tunajšia príroda s povestnou pohostinnosťou miestneho obyvateľstva je silným magnetom ako a kde prežiť nádhernú aktívnu dovolenku. Orava je nádherná v lete i v zime a poskytuje počas celého roka možnosti oddychu a športu.

Gallery of accommodation

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

thumb

Rafting-slovakia.sk, vsetky prava vyhradene 2014,  info@rafting-slovakia.sk
Using of texts and photos is allowed only with agreement of site administrator

Website Template Design by Derby Web Design